• Tējas koka ēteriskā eļļa, Organic

Tējas koka ēteriskā eļļa, Organic

100% dabīga un tīra Tējas koka ēteriskā eļļa iegūta Dienvidāfrikā, destilējot Tējas koka lapas, izmantojot ekoloģiski audzētus augus un modernākās ēterisko eļļu iegūšanas metodes.


INCI: Melaleuca Alternifolia Leaf Oil


Tējas koka eļļa zināma un tiek izmantota tās neskaitāmo ārstniecisko īpašību dēļ. Tā ir lieliski piemērota lietošanai aromterapijā, ādas kopšanā, matu kopšanā un dabīgos tīrīšanas līdzekļos. Tas var palīdzēt nomierināt kairinātu ādu, veicināt veselīgu matu augšanu un novērst nepatīkamas smakas, u.c.

Ir veikti neskaitāmi pētījumi un zinātniski pierādīts, ka Tējas koka eļļai piemīt daudzas ārstnieciskas īpašības. Šeit ir daži no ieguvumiem:

Pretmikrobu īpašības: Tējas koka eļļai piemīt spēcīgas antibakteriālas īpašības, kas padara to efektīvu pret plašu baktēriju, vīrusu un sēnīšu klāstu. Tas var palīdzēt cīnīties ar infekcijām un stiprināt imūnsistēmu.

Ādas veselība: Tējas koka eļļa ir pazīstama ar savu spēju veicināt veselīgu ādu- nomierina ādas kairinājumus, mazina iekaisumu un novērš pinnes. Dēļ savām antiseptiskajām un pretsēnīši īpašībām, tā var palīdzēt ārstēt ādas infekcijas.

Matu veselība: tējas koka eļļu bieži izmanto matu kopšanas līdzekļos, jo tā spēj veicināt veselīgu matu augšanu un novērst blaugznas. Tas var palīdzēt ārstēt matu folikulus, palielināt asins plūsmu galvas ādā un uzlabot vispārējo matu veselību. 

Matu kopšanas produkti, kas satur tējas koka ēterisko eļļu ir populāri vecāku vidū un tiek izmantoti profilaksei pret pedikulozi (galvas utīm). 


Elpošanas orgānu veselība: tējas koka eļļa ir izmantota elpceļu infekciju ārstēšanai gadsimtiem ilgi. Tas var palīdzēt attīrīt elpceļus, mazināt iekaisumu un cīnīties ar infekcijām, kas izraisa klepu un saaukstēšanos.Dabiskā tīrīšana: tējas koka eļļa ir dabisks dezinfekcijas līdzeklis, ko var izmantot virsmu tīrīšanai un dezinfekcijai, neizmantojot spēcīgas ķīmiskas vielas. Tas var palīdzēt iznīcināt baktērijas un novērst infekciju izplatīšanos.


Lietošana:  masāžas eļļās, aromterapijā, gaisa atsvaidzināšanai, difūzerī, smaržu rullītī,

Tā kā šī ēteriskā eļļa ir koncentrēta un spēcīga, svarīgi ir ievērot drošības norādījumus un to pareizi izmantot. Vēlams konsultēties ar speciālistu, lai noteiktu, kā konkrēti izmantot šo eļļu, lai sasniegtu vislielāko labumu.


Tilpums: 10 ml

Iegūts: Dienvidāfrika

Auga daļa: lapas 

Iegūšanas veids: tvaika destilācija


Tējas koka ēteriskā eļļa, Organic

  • Modelis: Tējas koka ēteriskā eļļa, Organic
  • Noliktavā: Ir noliktavā
  • EUR 11.30


Saistītās preces

!Lieliska dāvana! Smaržu komplekts Sievietei

!Lieliska dāvana! Smaržu komplekts Sievietei

Dāvana SIEVIETEI!TEV - sievietei, tik dažādai!Aromātu komplekts, kas ļaus  ikvienai sievietei a..

EUR 24.20

Elektroniskā dāvanu karte 20 EUR

Elektroniskā dāvanu karte 20 EUR

Pērciet dāvanu karti vietnē www.arometra.lv sev vai dāvanā, un mēs elektronisko dāvanu karti nosūtī..

EUR 20.00

Izopa ēteriskā eļļa, Organic

Izopa ēteriskā eļļa, Organic

Izopa ēteriskā eļļa, ekoloģiski sertificēta, Organic100% tīra un dabīga ēteriskā eļļa, iegūta Spānij..

EUR 16.90

Vetivērija ēteriskā eļļa

Vetivērija ēteriskā eļļa

Vetivērija100% dabīga ēteriskā eļļa, iegūta no Vetivērijas (Vetīvera) saknes. Iedarbība: V..

EUR 16.00

Tējas koka ēteriskā eļļa