Skaistumeļļas sastāvā ir visu eļļu “karalienes” - auksti spiestas naktssveces un argāna bāzes eļļas, jasmīna ēteriskā eļļa, kā arī olīvu skvalāns.  Visas šīs eļļas rūpēsies par ādas elastību, tvirtumu, dabīgā mitruma saglabāšanu un aizsargās ādu no oksidatīvā steresa. Savukārt olīvu skvalāns kvalāns aizsargā ādu no mitruma zuduma, padara to maigu un elastīgu un tādējādi uzlabo dabiskās lipīdu plēves struktūru. Pateicoties izcilajām iespiešanās īpašībām, skvalānu cita starpā izmanto kā ļoti labu aktīvo vielu nesēju. 


Sejas eļļai  ir viegla tekstūra un tā ļoti labi uzsūcas ādā un tā brīnišķīgi smaržo.


Eļļa piemērota visiem ādas tipiem, sevišķi nobriedušas ādas kopšanai, lai ilgāk saglabātos ādas tvirtums, mirdzums  un elastība. 


Jasmīnu tradicionāli izmanto ādas atjaunošanai, jasmīna ēteriskās eļļas un botāniskie ekstrakti palielina ādas elastību un palīdz līdzsvarot mitrumu ādā, lai dabiski uzlabotu sausas ādas stāvokli. Tai piemīt arī ādu nomierinoša, pretiekaisuma un antibakteriāla iedarbība.

Jasmīna jutekliskā, izteikti sievišķīgais aromāts nomierina, uzlabo garastāvokli, veicina pašapziņu un jutekliskumu. Aromterapijā jasmīns tiek izmantots arī depresīva un nomākta noskaņojuma novēršanā. 


Divpusējais sejas masāžas rullītis. Izgatavots no dabīgā akmens - Oniksa 

Masāžu veic sejas, kakla un dekoltē zonā uz attīrītas ādas, kas ir  pārklāta ar sejas krēmu, eļļu vai serumu, aptuveni  3-5 minūtes, vēlams divas reizes - no rīta un vakarā. 

Regulāra masāžas rullīša lietošana:

-ļauj efektīvāk iedarboties sejas kopšanas līdzeklim,

- veicina tumšo loku zem acīm samazināšanos un pilnīgu izzušanu;

- uzlabo asins cirkulāciju,

- samazina mazās krunciņas,

- uzlabo ādas elastību,

- mazina sejas muskuļu sasprindzinājumu,

- samazina sejas tūsku,

- padara ādu maigu un gludu;


Tik vien kā veltīt nedaudz laiku sev! 

Akmeņu zinātāji litoterapija.lv raksta šādi:

Onikss (melnais) – paškontroles, iezemēšanas akmens (oniksa varietāte ir sardonikss). Iepludina dabas enerģijas, sniedz lielāku iedvesmu un nodrošina objektivitāti. Palīdz sadzirdēt un ieklausīties iekšējā balsī. Palīdz emocionālajam balansam, paškontrolei un stresa noņemšanai, kā arī kļūt neatlaidīgākam, pazemīgākam, ar labāku morāli, dziļākām domām un garīgo spēku. Attīra negatīvās emocijas. Daudzi magi un burvji apgalvo, ka oniksam ir milzīgas maģiskās īpašības. Tomēr tas iedarbojas tikai gadījumos, kad cilvēkam ir labi nodomi un laba sirds. Kliedē skumjas, bēdas, palīdz izbeigt nelaimīgas, apnicīgas attiecības. Aizsargā no negācijām (arī no ‘’ļaunas acs’’), un pārtrauc enerģijas aizplūdi, saasina sajūtas, palielina izturību, spēku, nelokāmību, izturību, stingrību. Palīdz harmonizēt ikdienas dzīves ritmu, ļaujot atrast mieru un iedvesmu. Palīdz atjaunot organismu pēc pārpūles. Rada iekšēju mieru un palīdz koncentrēties meditācijas laikā.

Tautas medicīnā pastāv uzskats, ka onikss ārstē daudzas slimības. Piemēram, ja izstrādājumus no oniksa nēsā uz ķermeņa, tas uzlabos praktiski visu iekšēju orgānu (ir īpaši labvēlīga šā minerāla ietekme ar nierēm un aknām) darbu, atvieglo meteo-atkarīgo ļaužu stāvokli, nostiprina mugurkaulu, uzlabo dzirdi. Litoterapeiti uzskata, ka onikss ārstē nervu saslimšanas, depresiju, noņem stresa negatīvas sekas, atbrīvo no bezmiega un nakts šausmām. Dažās valstīs uzskata, ka onikss ir spējīgs paaugstināt potenci. Minerāļu ārstniecisko īpašību lietpratēji apgalvo, ka ūdens, kurā glabāts onikss, palīdz no aptaukošanās, tas pazemina apetīti.

Bībelē minēts Jeruzālemes dievnams, kurā sienas tika veidotas no puscaurspīdīga oniksa. Musulmaņu dievnamā, kurš atrodas Kaabē, sienā ir iestrādāts melnais onikss. Senajā Romā šo akmeni uzskatīja par vienu no visstiprākajiem aizsargiem. Daudzi magi un burvji apgalvo, ka oniksam ir milzīgas maģiskās īpašības. Tomēr tas sāk iedarboties tikai tajā gadījumā, ja cilvēkam ir labi nodomi un laba sirds. Onikss ir padzīvojušo ļaužu akmens, kurus viņš sargā no vientulības, palīdz vieglāk pārvarēt nedienas un ar optimismu skatīties uz nākotni. Šis minerāls īpaši piestāv ļaudīm, kas dzimuši Jaunavas zīmē, tas dāvā Jaunavām spēju ātri sakrāt labo enerģiju un nes veiksmi.

Jasmīna eļļa sejai+ Sejas masāžas rullītis no dabīgā akmens - Oniksa

  • Ražotāji Mētra
  • Modelis: Jasmīns/Oniksa divpusējais sejas masāžas rullītis
  • Noliktavā: Ir noliktavā
  • EUR 48.00


Saistītās preces

Jasmīna skaistumeļļa sejai

Jasmīna skaistumeļļa sejai

Skaistumeļļas sastāvā ir visu eļļu “karalienes” - auksti spiestas naktssveces un argāna bāzes eļļas,..

EUR 23.90

Antioksidantu sejas eļļa

Antioksidantu sejas eļļa

Skaistumeļļas sastāvā ir, mūsuprāt, visvērtīgākās augu eļļas ar augstu dabīgo antioksidantu saturu -..

EUR 17.90

Jasmīna eļļa sejai+ Sejas masāžas rullītis no dabīgā akmens - Oniksa + DĀVANA Antioksidantu sejas eļļa