100% tīra, augstas kvalitātes Ilang-Ilang ēteriskā eļļa, ekoloģiski sertificēta (Organic).

 

Eļļa iegūta Madagaskarā, destilējot svaigus ziedus, kas ievākti pirms saullēkta. Ziedu novākšana no rīta nodrošina, ka no ziediem iegūtā eļļa ir visaugstākās kvalitātes un ar spēcīgāko aromātu.

Ēterisko eļļu, kas iegūta no Ilang-Ilang ziediem, plaši izmanto smaržās, kosmētikā un aromterapijas produktos, un tā ir pazīstama ar savu saldo, ziedu un eksotisko aromātu


INCI: Cananga Odorata


Iedarbība: 

Stresa mazināšana: Ilang-Ilang eļļai ir nomierinoša un relaksējoša iedarbība uz prātu un ķermeni, un tas var palīdzēt mazināt stresu, trauksmi un spriedzi.


Uzlabo garastāvokli: Ir zināms, ka Ilang-Ilang ēteriskās eļļas saldais ziedu aromāts pozitīvi ietekmē garastāvokli un var palīdzēt uzlabot vispārējo emocionālo labsajūtu.

 

Samazina iekaisumu: Ilang-Ilang piemīt pretiekaisuma īpašības un tas var palīdzēt samazināt iekaisumu un sāpes organismā.


Uzlabo ādas veselību: ēteriskajai eļļai piemīt antiseptiskas un mitrinošas īpašības, padarot to par populāru sastāvdaļu ādas kopšanas produktos. Tas var palīdzēt uzlabot ādas veselību un samazināt plankumu un rētu parādīšanos.


Pazemināts asinsspiediens: Ir konstatēts, ka Ilang-Ilang ēteriskajai eļļai ir nomierinoša iedarbība uz sirds un asinsvadu sistēmu, un tā var palīdzēt pazemināt asinsspiedienu un samazināt sirds slimību risku.


Aromapsiholoģiskās priekšrocības:  

Stresa mazināšana: Ilang-Ilang eļļai ir nomierinoša un relaksējoša iedarbība uz prātu un ķermeni, un tas var palīdzēt mazināt stresu, trauksmi un spriedzi.


Uzlabo garastāvokli: Ir zināms, ka Ilang-Ilang ēteriskās eļļas saldais ziedu aromāts pozitīvi  ietekmē garastāvokli un var palīdzēt uzlabot vispārējo emocionālo labsajūtu.


Paaugstina libido: Ir zināms, ka Ilang-Ilang ēteriskajai eļļai piemīt afrodiziaka īpašības, un tā var palīdzēt uzlabot libido un veicināt seksuālo vēlmi.Lietošana:  masāžas eļļās, aromterapijā, gaisa atsvaidzināšanai, difūzerī, smaržu rullītī,


Tā kā šī ēteriskā eļļa ir koncentrēta un spēcīga, svarīgi ir ievērot drošības norādījumus un to pareizi izmantot. Vēlams konsultēties ar speciālistu, lai noteiktu, kā konkrēti izmantot šo eļļu, lai sasniegtu vislielāko labumu.

Ir svarīgi atzīmēt, ka ilang-ilang ēteriskā eļļa jālieto piesardzīgi un pirms uzklāšanas uz ādas vai ieelpošanas jāatšķaida. Tāpat nav ieteicams lietot grūtniecības laikā vai personām ar zemu asinsspiedienu. Vienmēr vislabāk ir konsultēties ar veselības aprūpes speciālistu, pirms lietojat ēteriskās eļļas terapeitiskos nolūkos.Tilpums: 5 ml

Iegūts: Madagaskara

Auga daļa: ziedi

Iegūšanas veids: tvaika destilācija


Ilang-Ilang ēteriskā eļļa, Organic

  • Modelis: Ilang-Ilang ēteriskā eļļa
  • Noliktavā: Ir noliktavā
  • EUR 11.90


Saistītās preces

Ķermeņa eļļa "Dieviete"

Ķermeņa eļļa "Dieviete"

Ķermeņa eļļa “Dieviete”Ķermeņa eļļas sastāvā esošās Pačūlijas un Ylang Ylang ēteriskās eļļas veido j..

EUR 13.50

!Lieliska dāvana! Smaržu komplekts Sievietei

!Lieliska dāvana! Smaržu komplekts Sievietei

Dāvana SIEVIETEI!TEV - sievietei, tik dažādai!Aromātu komplekts, kas ļaus  ikvienai sievietei a..

EUR 24.20

Jasmīna skaistumeļļa sejai

Jasmīna skaistumeļļa sejai

Skaistumeļļas sastāvā ir visu eļļu “karalienes” - auksti spiestas naktssveces un argāna bāzes eļļas,..

EUR 23.90

Vetivērija ēteriskā eļļa

Vetivērija ēteriskā eļļa

Vetivērija100% dabīga ēteriskā eļļa, iegūta no Vetivērijas (Vetīvera) saknes. Iedarbība: V..

EUR 16.00

Ceļojums ēterisko eļļu pasaulē, meistarklase 10.novembris, Rīga

Ceļojums ēterisko eļļu pasaulē, meistarklase 10.novembris, Rīga

Rezervē vietu meistarklasē 10.novembris, Rīga - aicinu Tevi kopā iepazīt augu ēteriskās eļļas, izzin..

EUR 35.00

Ķermeņa eļļa Jasmīns & Sandalkoks

Ķermeņa eļļa Jasmīns & Sandalkoks

Dabīga eļļa ķermeņa kopšanai visiem ādas tipiem, sevišķi nobriedušas ādas kopšanai, lai ilgāk saglab..

EUR 17.40

Ilang-Ilang ēteriskā eļļa