• Manukas ēteriskā eļļa

Manukas ēteriskā eļļa

INCI: Leptospermum scoparium


100% dabīga un tīra ēteriskā eļļa, piesātināta ketoniem un seskviterpēniem, kas satur antibakteriālus, pretsēnīšu, antihistamīna, pretiekaisuma un pretsāpju savienojumus. Palīdz ādas reģenerācijai, pūtītēm, problemātiskai ādai, kas pazīstama ar plašā spektra attīrošajām īpašībām.


Antibakteriāls: Manukas ēteriskajai eļļai ir spēcīgas antibakteriālas īpašības, kas var efektīvi, novērst un ārstāt bakteriālas infekcijas uz ādas, tostarp pinnes, nelielus apdegumus un brūces.


Pretiekaisuma iedarbība: eļļa var palīdzēt samazināt iekaisumu organismā, ārstējot iekaisuma stāvokļus, piemēram, artrītu un citas locītavu sāpes.


Pretsēnīšu līdzeklis: Manukas ēteriskajai eļļai ir pretsēnīšu īpašības, tāpēc tā ir noderīga sēnīšu infekciju, piemēram, pēdas un nagu sēnītes, ārstēšanā.


Imūnsistēmas stiprināšanai: eļļa var palīdzēt stiprināt imūnsistēmu, kas, savukārt, var palīdzēt novērst slimības un atbalstīt vispārējo veselību.


Ādas dziedināšana: Manukas ēteriskā eļļa var palīdzēt veicināt brūču un apdegumu dzīšanu, kā arī nomierināt ādas slimības, piemēram, ekzēmu un psoriāzi.


Sāpju mazināšana: Eļļu var lietot lokāli, lai mazinātu sāpes un diskomfortu, kas saistīts ar iekaisušiem muskuļiem, locītavu sāpēm un citām fiziskām slimībām.


Elpošanas orgānu veselība: Manukas ēteriskā eļļa var palīdzēt veicināt elpceļu veselību, mazinot iekaisumu elpceļos un atvieglojot saaukstēšanās un gripas simptomus.


Manukas stāsts: 


Jaunzēlandes iedzīvotāji Maori  gadsimtiem ilgi izmantojuši Manuku dziedināšanas rituālos. Tiek uzskatīts, ka eļļai ir nomierinoša un sazemējoša iedarbība uz prātu un ķermeni, un to bieži izmanto dziedināšanas rituālos un garīgās ceremonijās. To izmanto, lai attīrītu prātu un ķermeni no negatīvās enerģijas.

 

Šo eļļu dažreiz izmanto arī masāžā un citās dziednieciskās praksēs, lai veicinātu relaksāciju un līdzsvarotu ķermeņa enerģiju. Tiek uzskatīts, ka eļļai ir harmonizējoša iedarbība uz ķermeņa enerģijas centriem jeb čakrām, un tā var palīdzēt veicināt iekšēja miera sajūtu un būšanu savā spēkā. 


Tilpums: 5 ml

Iegūts: Jaunzēlande un Austrālija

Auga daļa: lapas 

Iegūšanas veids: tvaika destilācija


Manukas ēteriskā eļļa

  • Modelis: Manukas ēteriskā eļļa, 100% tīra
  • Noliktavā: Ir noliktavā
  • EUR 16.90


Saistītās preces

!Lieliska dāvana! Smaržu komplekts Sievietei

!Lieliska dāvana! Smaržu komplekts Sievietei

Dāvana SIEVIETEI!TEV - sievietei, tik dažādai!Aromātu komplekts, kas ļaus  ikvienai sievietei a..

EUR 24.20

Izopa ēteriskā eļļa, Organic

Izopa ēteriskā eļļa, Organic

Izopa ēteriskā eļļa, ekoloģiski sertificēta, Organic100% tīra un dabīga ēteriskā eļļa, iegūta Spānij..

EUR 16.90

Vetivērija ēteriskā eļļa

Vetivērija ēteriskā eļļa

Vetivērija100% dabīga ēteriskā eļļa, iegūta no Vetivērijas (Vetīvera) saknes. Iedarbība: V..

EUR 16.00

Manuka